Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
Tract 1 Madison 248, Fredericktown, MO 63645
Vacant Land, Other Rentals
5 Acres Lot
$ 22,000 $ 25,000 12.0%

Vacant Land, Other Rentals
5 Acres Lot
$ 22,000 $ 25,000 12.0%
Listed by Swinford Realty, LLC